Faaliyetler

TARİH

SAAT

MÜSABAKA TAKIMLARI

KATEGORİ

OYNANACAK YER

17 Mart 2014

18.00-19.30

Kulüplerarası Genç Erkekler Basketbol A1-C1-B1-D2

BASKETBOL

Cumhuriyet Spor Salonu

18 Mart 2014

18.00-19.30

Kulüplerarası Genç Erkekler Basketbol 3.-4.--1.2.cilik Maçı

BASKETBOL

Cumhuriyet Spor Salonu

18 Mart 2014

13.30

Atletizm Geliştirme Projesi Yarışmaları

ATLETİZM

Atatürk Stadı

19 mart 2014

14.00

Adıyaman Üniversitesi –Batman Üniversitesi

HENTBOL

Üniversite Spor Salonu

22-23 Mart 2014

09.00

Şehitler Haftası Satranç Turnuvası

SATRANÇ

Gençlik Merkezi

22 Mart 2014

13.30

Adıyaman Spor –Silivri Spor

FUTBOL

Atatürk Stadı

23 Mart 2014

12.00

Adıyaman İ.E---K.Maraş İ.E

BASKETBOL

Cumhuriyet Spor Salonu

23 Mart 2014

11.00

Adıyaman İ.E ---D.Bakır İ.E

FUTBOL

Altın Şehir Stadı

23 Mart 2014

13.30

Adıyaman İl Özel İdare –Erzin Belediye Spor

FUTBOL

Altın Şehir Stadı

 

OKUL SPORLARI


 

17 Mart 2014

09.00

Okullar arası Küçükler Kız- Erkek Tenis Müsabakası

Okul  Sporları

Sodes Tenis Kortu

18 Mart 2014

09.00

Okullar arası Küçükler Kız- Erkek Tenis  Müsabakası

Okul  Sporları

Sodes Tenis Kortu

19 Mart 2014

11.00

Okullar arası Genç Erkek Futbol  Müsabakası

Okul  Sporları

Altın Şehir Stadı

19 Mart 2014

09.00

Okullar arası Küçükler Kız- Erkek Tenis  Müsabakası

Okul  Sporları

Sodes Tenis Kortu

19 Mart 204

09.00

Okullar arası Küçükler Kızlar Masa Tenis  Müsabakası

Okul  Sporları

Gençlik merkezi

20 Mart 2014

09.00

Okullar arası Küçükler Kız- Erkek Tenis Müsabakası

Okul  Sporları

Sodes Tenis Kortu

21 Mart 2014

09.00

Okullar arası Küçükler Kız- Erkek Tenis Müsabakası

Okul  Sporları

Sodes Tenis Kortu

21 Mart 2014

11.00

Okullar arası Genç Erkek Futbol  Müsabakası

Okul  Sporları

Altın Şehir Stadı

21 Mart 2014

11.00

Okullar arası Genç Erkek Futbol  Müsabakası

Okul  Sporları

Esen Tepe Stadı


 


 

                 Muay - Thai Federasyonu Başkanlığının 2014 yılı faaliyet programında yer alan ve 08 - 15 Mart  2014 tarihleri arasında  Antalyanın Kemer İlçesinde yapılacak olan  “Minikler, Yıldızlar, Büyükler, Gençler (Bay-Bayan) Türkiye Şampiyonasına”  İlimizi temsilen 1 İdareci, 2 Antrenör ve 23 sporcu olmak üzere toplamda 26 kişilik kafile ile katılım Sağlanmıştır.

                Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 14-16 Mart 2014 tarihleri arasında Mardin İlinde yapılacak olan “Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Voleybol Müsabakalarına” İlimizi temsilen 1 İdareci 1 Antrenör ve 10 sporcu olmak üzere toplamda 28 kişilik kafile ile katılım sağlamıştır

                Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 14-16 Mart 2014 tarihleri arasında Malatya İlinde yapılacak olan “Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Yüzme Müsabakalarına” İlimizi temsilen 1 Antrenör ve 18 sporcu olmak üzere toplamda 19 kişilik kafile ile katılım sağlamıştır

               Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 14-16 Mart 2014 tarihleri arasında Malatya İlinde yapılacak olan “Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Basketbol Müsabakalarına” İlimizi temsilen 1 İdareci 3 Antrenör ve 24 sporcu olmak üzere toplamda 28 kişilik kafile ile katılım sağlamış Olup (Kız Takımı 1.) Olmuştur.

Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 14-16 Mart 2014 tarihleri arasında Gaziantep İlinde yapılacak olan “Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Karate Müsabakalarına” İlimizi temsilen 1 İdareci 2 Antrenör ve 11 sporcu olmak üzere toplamda 14 kişilik kafile ile katılım sağlamıştır

Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 14-16 MART 2014 tarihleri arasında Şırnak İlinde yapılacak olan “Badminton Yarı Final Müsabakalarına”( Bay –Bayan) İlimizi temsilen aşağıda adı-soyadı yazılı İdareci 1, 1 antrenör ve Sporcular 9 toplam 11 Kişilik Kafile ile katılım Sağlanacaktır.

           Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 15-16 Mart 2014 tarihleri arasında Şanlıurfa İlinde yapılacak olan “Atletizm (Bay / Bayan) Yarışmaları” İlimizi temsilen 1 İdareci, 2 Antrenör ve 18 sporcu olmak üzere toplamda 21 kişilik kafile ile katılım sağlanacaktır.

Anadolu Yıldızlar Ligi Projesi kapsamında 14-16 Mart 2014 tarihleri arasında Muş İlinde “Hentbol Yarı Final Müsabakaları”  İlimizi temsilen 1 İdareci, 3 Antrenör ve 28 sporcu olmak üzere toplamda 32 kişilik kafile ile katılım yapılmış olup (Kız takımı 1.Erkek Takımı 2.)Olmuştur.