ATLETİZMDE TÜRKİYE 4. SÜ OLDUK

  Adana ilinde yapılan Türkiye Atletizm Federasyonu Türkcell Bölgesel İl-İlçe Karmaları ve Kulüpler Kros Ligi Final yarışmalarına katılan Adıyaman U18 Kadınlar kategorisinde sporcularımız takım halinde Türkiye 4.sü oldu.

  Haberi Oku

  10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇ OFİSTE UNUTULMAZ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Varlık Mahallesi Kültür Sanat Genç Ofiste Adıyaman Musiki Derneği tarafından gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği korosu çalışmalarını Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar ziyaret etti.

  Haberi Oku

  ESKRİMDE BAŞARILARIMIZA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİK

  Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı tarafından Kahramanmaraş Spor Salonunda 18-19 Aralık tarihleri arasında düzenlenen U10 - U12 - U14 Epe Açık Turnuvasına katılan sporcumuz 6. oldu.

  Haberi Oku

  YURTTA KALAN ÖĞRENCİLER İLE İLETİŞİM TOPLANTILARI YAPILIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtların sunduğu barınma, beslenme, eğitim vb. hizmetlerle ilgili öğrencileri bilgilendirmek, gençlerin motivasyonlarını artırmak, yaşanan uyum problemlerinin önüne geçmek amacıyla düzenlenen İletişim toplantıları Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ve Yurt Hizmetleri Müdürü Mekki Tekin başkanlığında yapıldı.

  Haberi Oku

  ÜLKEMİZİN, TÜM SPORCU VE SPORSEVERLERİN YENİ YILI KUTLU OLSUN

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, yayımladığı yeni yıl mesajında gençlerin en iyi imkânlara sahip olmaları için var güçleriyle çalışacaklarını vurguladı.

  Haberi Oku

  310 SPORCUNUN KATILDIĞI SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Birinciliği yarışmalarına 190, Türkiye Kupası Satranç turnuvası ise 120 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BOWLİNG BÖLGE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Gençler Kız - Erkek Bowling Bölge Müsabakaları 15 ilden 24 takım ve 152 sporcunun katılımıyla Adıyaman Park AVM Let’s Get Fun Bowling Salonu’nda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GENÇLER “BİR GENÇ BİR GELECEK” PROJESİNDE BULUŞTU

  Kâhta Gençlik Spor Kulübü tarafından hazırlanıp İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından kabul edilen “Bir Genç Bir Gelecek” faaliyet projesine katılım sağlayan 14 futbol takımından 168 sporcuya forma hediye edildi.

  Haberi Oku

  HEDEFİ TUTTURAN MADALYAYI KAPTI

  Adıyaman Cumhuriyet Spor Salonunda başlayan ve iki gün süren "Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 3. ayak müsabakalarında derece elde ederek madalyalarını alan sporcular büyük bir mutluluk yaşadı.

  Haberi Oku

  BİZ BİZE MORAL AKŞAMLARI

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş; "Biz Bize Moral Akşamları" programları kapsamında kız öğrenci yurdunu ziyaret etti ve "Biz Bize Moral Akşamları" programı kapsamında öğrenciler müzikler eşliğinde halay ve mangal yaparak eğlendiler.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZİN GENÇLİK MERKEZLERİNE İLGİSİ ARTIYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş Gençlik Merkezleri Akademisi Güzel Sanatlar Atölyesi kapsamında açılan kursları ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GENÇ OFİSLERE İLGİ ARTIYOR

  Gençlerin sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerine katkı sağlamak, boş zamanlarını verimli değerlendirmek, zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırmak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla açılan genç ofislere ilgi artıyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİKRET KELEŞ, YURTTA KALAN ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Safvan Bin Muattal Kız Yurdunu, ziyaret ederek Gönüllülük Faaliyetlerine katılan öğrencilerle bir araya gelerek sohbet edip onlara kitap hediye etti.

  Haberi Oku

  TÜM ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM

  “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş; Varlık Mahallesi Genç Ofiste eğitimlere katılan engelli sporcularımız ve aileleriyle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON ATLETİZMCİLERLE GURUR DUYUYORUZ

  Türkiye Atletizm Federasyonu Türkcell Bölgesel Kros Ligi yarışmaları, ülke genelinde 8 grupta yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER