20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN ÖĞRETMEN KALMASIN

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi kapsamında 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel, il ve ilçedeki tüm öğretmenlere 24 Kasım-24 Aralık 2020 tarihleri arasında 100.Yıl Yüzme Havuzu'nda geleceğimizin mimarları öğretmenlerimiz için ücretsiz yüzme eğitimi verilecek.

  Haberi Oku

  HERKES İÇİN SPOR PLAKETİ ŞEFİK İNAL’A

  Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilde 23-30 Eylül tarihlerinde düzenlenen ”Avrupa Spor Haftası kapsamında “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri” etkinlikleri Adıyaman’da başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  BİNLERCE FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

  "Geleceğe Nefes Projesi" kapsamında Adıyaman (KYK) Yurt Müdürlüğü bahçesine bin adet fidan can buldu.

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 82.yılı dolayısıyla Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Adıyaman Satranç İl Temsilciğinin ortaklaşa düzenlediği 10 Kasım Atatürk'ü Anma Haftası Hızlı Satranç turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLER “DAHA YEŞİL BİR TÜRKİYE” İÇİN FİDAN DİKTİ

  Gelecek nesillere bırakacağımız en büyük miras daha yeşil bir Türkiye.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  “SATRANÇ TARİHLE BULUŞTU”

  Dünyanın 8. Harikası olarak bilinen, UNESCO tarafından dünya kültür mirasları arasında yer alan, 2206 metre yükseklikteki devasa heykeller arasında güneşin doğuşu ve batışının en güzel izlendiği mekanlar arasında yer alan Nemrut Dağı zirvesinde Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü “Satranç Tarihle Buluşuyor” etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  DÜNYANIN 8. HARİKASI NEMRUT'TA KİCK BOKS GÖSTERİSİ

  Dünyanın 8. Harikası olarak bilinen, UNESCO tarafından dünya kültür mirasları arasında yer alan, 2206 metre yükseklikteki devasa heykeller arasında güneşin doğuşu ve batışının en güzel izlendiği Nemrut Dağı zirvesinde Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks sporcuları etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  KILICINA GÜVENEN MADALYASINI ALDI

  Adıyaman Yeni Mahalle Spor Salonunda başlayan ve iki gün süren Genç Kadınlar ve Erkekler Açık Eskrim Turnuvasında derece yaprak madalyalarını alan sporcular büyük bir mutluluk yaşadı

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇ OFİS İÇİN İMZALAR ATILDI

  Genç Ofis Protokolü, Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ve Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ayhan Tekin’in katılımı ile imzalandı.

  Haberi Oku

  KORTLARIN ŞAMPİYONU YİNE ADIYAMAN

  Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Malatya’da düzenlenen Büyükler Hafta Sonu Tenis Turnuvasında Büyük Kadınlar kategorisinde Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Ecem Yaren Kılınç turnuva şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  SPORCULARA YÖNELİK FİZYOTERAPİ UYGULAMALARI BAŞLANDI

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, kurumumuzda antrenör ve sporculara yönelik kinesiotoping (batlama), elektroterapi (kas kuvetlendirmesi), kuru iğneleneme uygulamalarının uzman kişiler tarafından yapılmaya başlandığını söyledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER