ŞEHİT AİLELERİNİ BAYRAMDA YALNIZ BIRAKMADIK

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş beraberinde Gençlik Hizmetleri Merkezi Müdürü Ayhan Tekin ve Gençlik Merkezi Gönüllü Gençlerle birlikte Görev Şehidi olan Şehit Mehmet Ağır ve Şehit Piyade Er Çelebi Öztekin ailelerini ziyaret etti.

  Haberi Oku

  EMEKLİ OLAN PERSONELLERE PLAKET VERİLDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde KYK yurt hizmetlerinde uzun yıllar görev yaparak emekliye ayrılan personellerden Hacı Hasan Doğan Yeğen, Mustafa Cilt, Muharrem Tuncay ve Suat İnan’a KYK Konferans Salonunda düzenlenen törenle Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ayhan Tekin ve Şube Müdürleri tarafından Plaket takdim edildi.

  Haberi Oku

  PEDALLAR 15 TEMMUZ’DA ŞEHİTLER İÇİN ÇEVRİLDİ

  15 Temmuz darbe girişiminin dördüncü yıl dönümü dolayısıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Adıyaman İkra Kolejinin ortaklaşa düzenlediği ’15 Temmuz Demokrasi ve Şehitlerini Anma Dağ Bisikleti Yarışmalarında” çevre illerin katılımıyla 35 sporcu mücadele etti.

  Haberi Oku

  SPOR TESİSLERİNDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ DENETİMİ

  Adıyaman il merkez ve ilçelerde faaliyet gösteren Özel Beden Eğitimi Spor Tesisleri ve Yüzme Havuzları yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından oluşturulan komisyon ile denetlendi.

  Haberi Oku

  GENÇLERİMİZ 1 LİGE YÜKSELDİ

  Adıyaman Gölbaşı Lisesi Spor Kulübü Erkek Voleybol takımı 1.lige yükseldi.

  Haberi Oku

  RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİKRET KELEŞ'İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  KARANTİNADAKİ VATANDAŞLARIMIZDAN CAMİYE BAĞIŞ

  Farklı ülkelerden gelerek Adıyaman’daki yurtlarda misafir edilen vatandaşlarımız yapımı devam eden cami inşaatına maddi katkı da bulundu.

  Haberi Oku

  PERSONELE EĞİTİM TESİSLERDE CORONA VİRÜS TEMİZLİĞİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları, antrenörler ve kuruma bağlı yurt personellerine Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Halk Sağlığı yetkilileri tarafından coronavirüs ve korunma yolları hakkında bilgilendirici eğitim verildi.

  Haberi Oku

  MUHAMMED, YİNE ISKALAMADI VE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından 6 – 11 Mart tarihleri arasında Mersin'in Erdemli ilçesinde gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası yarışmasında sporcumuz Ahmet Muhammed Tekdal altın madalya aldı.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN DEDİK İLK 5’E GİRDİK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce başlatılan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın'' projesi kapsamında Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şubat Ayında etkinlikleri ile 81 il arasında öne çıkan ilk 5 il arasında yerini aldı.

  Haberi Oku

  7 İLDEN 130 SPORCU ÇEYREK FİNAL İÇİN KULAÇ ATTI

  Adıyaman’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  ANALİG JUDO 'DA FİNALİSTLER BELLİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2020 yılı faaliyet programında yer alan, Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  SPORCULAR İDLİB ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI

  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından 2 – 5 Mart tarihleri arasında Adıyaman’da düzenlenen Okul Sporları Gençler Kız / Erkek Basketbol B Yarı Final Müsabakaları açılış seremonisi öncesinde sporcularımız İdlib bölgesinde hain saldırı sonucu Şehit düşen #KahramanMehmetcik’lerimizi unutmadı ve pankart açarak saygı ile andı.

  Haberi Oku

  EMEKLİYE AYRILAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çeşitli birimlerinde uzun yıllar görev yaparak emekliye ayrılan personellerden Ahmet Ferit Gürsoy, Ahmet Ferit Gökyaprak, Hasan Doğan, Abuzer Sayıner, Mehmet Uçar’a KYK Konferans Salonunda düzenlenen törenle İl Müdürü Fikret Keleş tarafından Teşekkür Belgesi ve Plaket takdim edildi.

  Haberi Oku

  BAŞARILI ANTRENÖRLER TEŞEKKÜR BELGESİYLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen 2019 – 2020 sezonu değerlendirme ve planlama toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve Gençlik Merkezleri Müdürlerin katılımıyla yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER