U14 ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ALTIN MADALYALARI TOPLADIK

  Bursa ilinde 14-15 Haziran tarihleri arasında yapılan U16 Türkiye Şampiyonasında U14 Erkekler 3000 metre yürüyüş kategorisinde Muhammet Emir Işık ve U14 Kızlar 3000 metre yürüyüş kategorisinde Kübra Dalmış Altın Madalyanın sahipleri olurken, İkra Sena Kılınç Türkiye 2.si olmuştur.

  Haberi Oku

  “SPOR AŞKI ENGEL TANIMAZ” PROJESİ KAPSAMINDA ADIYAMAN’DA ÖZEL EĞİTİM OKULLARINA SPOR MALZEMESİ DAĞITIMI YAPILDI

  Cumhurbaşkanlığı himayesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, koordinesinde gerçekleştirilen "Spor Aşkı Engel Tanımaz" projesi kapsamında Adıyaman’da özel eğitim okullarına spor malzemesi verildi.

  Haberi Oku

  LÖSEMİ HASTASI ÇOCUKLARI VE ÖĞRENCİLERİMİZİ BİR ARAYA GETİRDİK

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Ankara Merkez Vakfı Güneydoğu Bölge Sorumlusu Ceren Arslan ve Halkla İlişkiler sorumlusu Ayşenur Dinçer ile birlikte Adıyaman’da tedavi görüp atlatan Lösemi Hastası Gençler ve GSB Yurt Öğlencileri ile kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

  Haberi Oku

  KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA EL SANATLARI SERGİSİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kız Öğrenci Yurdundaki öğrencilerin katıldığı Ahşap Boyama, Örgü, Resim, Geri Dönüşüm ve Ebru kursunda yapılan işlerden oluşan bir sergi açıldı.

  Haberi Oku

  KÜREK MİLLİ TAKIM KAMPI SONA ERDİ

  Türkiye Kürek Federasyonu tarafından 28 Mayıs - 6 Haziran tarihleri arasında Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesindeki Tabiat Parkı olan Gölbaşı Gölünde Fenerbahçe Spor Kulübü, Adıyaman Gençlik Spor Kulübü, Van Edremit Belediyesi Spor Kulübü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden toplam 13 sporcunun katılımı ile başlayan Milli Takım Güç Geliştirme Kampı sona erdi.

  Haberi Oku

  KÖYLÜ ÇOCUKLARIMIZ BOCCE’DE TÜRKİYE 2. Sİ VE 3. SÜ OLDU

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Kahta Milli Eğitim İlçe Müdürü Lütfi Başli, Kahta Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek ile birlikte Kahta Büyükbağ ve Esendere Köy okullarını ziyaret ederek Bocce’de Türkiye 2.si ve Türkiye 3.cüsü olan çocukları tebrik etti.

  Haberi Oku

  ADIYAMAN TÜRKİYE KÜREK ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

  Türkiye Kürek Federasyonu Genel Direktörü Uğur Kılıç, Milli Takım Antrenörü Süheyl Yılmaz Gölbaşı Tabiat Parkı olarak bilinen Gölbaşı gölünde 13 sporcunun katılımı ile devam eden Milli Takım Güç Geliştirme Kampındaki incelemelerinin ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  3X3 SOKAKLAR BİZİM BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığının sporu toplumun her kesimine yaymak, gençlerin beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği “Sokaklar Bizim” projesinde Adıyaman’da 3X3 Basketbol Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  CİMNASTİK GRUP ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Adıyaman Yenimahalle Cimnastik Salonunda düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  KÜREK MİLLİ TAKIMI ADIYAMAN’DA KAMP YAPIYOR

  Türkiye Kürek Federasyonu tarafından 28 Mayıs - 6 Haziran tarihleri arasında Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesindeki Tabiat Parkı olan Gölbaşı Gölünde Fenerbahçe Spor Kulübü, Adıyaman Gençlik Spor Kulübü, Van Edremit Belediyesi Spor Kulübü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübünden toplam 13 sporcunun katılımı ile Milli Takım Güç Geliştirme Kampı düzenleniyor.

  Haberi Oku

  GENÇLER FİDAN DİKME ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan GSB öğrencileri tarafından 600 adet fidan toprakla buluşturuldu.

  Haberi Oku

  ANNELERİ BOWLİNG TURNUVASINDA BİR ARAYA GETİRDİK

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Koordinatörlüğünde TBBDF Adıyaman İl Temsilciliği ve Adıyaman Park AVM işbirliği ile “Anneler Günü (Kadınlar) Bowling İl Birinciliği” yarışmaları düzenlendi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİLERİ SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından 20 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilen Bakanlık Eğitim Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlar doğrultusunda Adıyaman başta olmak üzere Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Denizli, İzmir, Kırıkkale ve Kocaeli dahil toplam 9 ilde görev yapacak olan eğitim görevlileri ile sözleşme imzalandı.

  Haberi Oku

  YÜZME ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 13 - 15 Mayıs tarihleri arasında Yüzme Aday Hakemlik kursu açılacak.

  Haberi Oku

  YÜZMEDE 76 MADALYA ALARAK TÜRKİYE FİNALİNE YÜKSELDİK

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Sporcuları Van ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Yarı Final Yarışmalarında 23 tane birincilik madalyası, 23 tane ikincilik madalyası, 30 tane üçüncülük madalyası olmak üzere toplamda 76 madalya alarak Türkiye Finallerinde mücadele etmeye hak kazandı.

  Haberi Oku

  ADIYAMAN KÜREK SPORLARI MERKEZİ OLMAYA HAZIRLANIYOR

  Atatürk baraj gölünün çevrelediği ve üç tarafı sularla çevrili Adıyaman’ın Besni ve Kahta ilçesi ile Merkez Gazihandede Su Sporları Merkezi Kürek Federasyonu tarafından gerçekleştirilecek olan büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER