HABERARŞİVİ
 • 22

  KASIM

  ŞEHİT AİLELERİ UNUTULMADI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş beraberinde Jandarma Uzman Çavuş Kemal Boy, Kurum Personelleri, Eskrim Milli Takım Antrenörü Yunus Savaş ve Eskrim Milli Takım Sporcularıyla birlikte

 • 17

  KASIM

  ADIYAMAN ATICILIK TÜRKİYE REKORUNU EGALE ETTİ

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası’nda Adıyamanlı sporcularımız Türkiye rekorunu başarı ile egale etmeyi başardı.

 • 14

  KASIM

  BAYANLARIN SPORDAKİ BAŞARILARI BİZLERİ MUTLU EDİYOR

  Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri Kadın Futbol Takımı Sporcuları, Kulüp Başkanı, Teknik Direktör Ahmet Fikri Küçüker, Yönetici M.Yunus Bilir ve Z.Abidin Deneri ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret ederek lig öncesi desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 • 9

  KASIM

  İL MÜDÜRÜ FİKRET KELEŞ’İN 10 KASIM MESAJI

  Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • 7

  KASIM

  24 KASIM ÖĞRETMENLER HAFTASI VOLEYBOL TURNUVASI

  24 Kasım Öğretmenler Haftası nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Voleybol Turnuvası Besni ilçesinde 15 okul Kâhta’da 8 okul il merkezinde ise 7 okulun katılımıyla başladı.

 • 6

  KASIM

  OKUL SPORLARI TOPLANTISI İL VE İLÇEDE YAPILDI

  2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı Adıyaman’ın yani sıra Kâhta, Besni, Gölbaşı, Sincik ve Tut ilçelerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya başkanlığında yapıldı.

 • 31

  EKİM

  ORYANTİRİNG ADAY HAKEM KURSU

  Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından 2017 faaliyet programında yer alan Oryantiring Aday Hakem Kursu'' 23 – 24 Aralık 2017 tarihleri arasında Adıyaman’da açılacaktır.

 • 26

  EKİM

  KARATE SPORCULARIMIZDAN 2 KUPA 5 MADALYA

  Türkiye Karate Federasyonu tarafından Gaziantep’te düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karate Turnuvasında dereceye giren karate sporcularımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret ederek elde ettikleri başarıyı paylaştı.

 • 25

  EKİM

  BOCCE MİLLİ TAKIMINA ADIYAMAN’DAN 3 SPORCU

  Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu tarafından, düzenlenen Uluslararası Akdeniz Bocce Petank Raffa ve Volo turnuvasına, Antalya’nın kemer ilçesinde yapıldı.

 • 24

  EKİM

  OKUL SPORLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Adıyaman’da 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 • 20

  EKİM

  SUTOPU 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

  Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından 2017 faaliyet programında yer alan ''SUTOPU 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu'' 15 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında Adıyaman’da açılacaktır.

 • 19

  EKİM

  KUŞAK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINDA MADALYALARI TOPLADIK

  Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen Kuşak Güreşi Ümitler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Adıyamanlı sporcular Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret ederek mutluluklarını paylaştı.

 • 18

  EKİM

  ADIYAMAN'DAN BOCCE BALKAN ŞAMPİYONU

  Bulgaristan'ın Sofya kentinde 28 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında yapılan Balkan Bocce Şampiyonasında ülkemizi temsil eden Deniz Çayır birincilik elde ederek altın madalyasını aldı.

 • 17

  EKİM

  İREM EZRA ÖZ SATRANÇTA BİRİNCİ

  TCDD’nin 161. yılı dolayısıyla 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde Ankara YHT Gar’da Ödüllü Satranç Turnuvasında Adıyamanlı satranç sporcumuz İrem Ezra Öz birinci oldu.

 • 16

  EKİM

  ADIYAMAN ATICILIKTA ŞAMPİYON

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı tarafından Adıyaman'da 3 gün suren 'Skeet Bölgesel Cumhuriyet Kupası' yarışmaları sona erdi.