GENÇLERİMİZ 1 LİGE YÜKSELDİ

  Adıyaman Gölbaşı Lisesi Spor Kulübü Erkek Voleybol takımı 1.lige yükseldi.

  Haberi Oku

  RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ FİKRET KELEŞ'İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  KARANTİNADAKİ VATANDAŞLARIMIZDAN CAMİYE BAĞIŞ

  Farklı ülkelerden gelerek Adıyaman’daki yurtlarda misafir edilen vatandaşlarımız yapımı devam eden cami inşaatına maddi katkı da bulundu.

  Haberi Oku

  PERSONELE EĞİTİM TESİSLERDE CORONA VİRÜS TEMİZLİĞİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları, antrenörler ve kuruma bağlı yurt personellerine Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Halk Sağlığı yetkilileri tarafından coronavirüs ve korunma yolları hakkında bilgilendirici eğitim verildi.

  Haberi Oku

  MUHAMMED, YİNE ISKALAMADI VE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından 6 – 11 Mart tarihleri arasında Mersin'in Erdemli ilçesinde gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası yarışmasında sporcumuz Ahmet Muhammed Tekdal altın madalya aldı.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN DEDİK İLK 5’E GİRDİK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce başlatılan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın'' projesi kapsamında Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şubat Ayında etkinlikleri ile 81 il arasında öne çıkan ilk 5 il arasında yerini aldı.

  Haberi Oku

  ANALİG JUDO 'DA FİNALİSTLER BELLİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2020 yılı faaliyet programında yer alan, Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  7 İLDEN 130 SPORCU ÇEYREK FİNAL İÇİN KULAÇ ATTI

  Adıyaman’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  SPORCULAR İDLİB ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI

  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından 2 – 5 Mart tarihleri arasında Adıyaman’da düzenlenen Okul Sporları Gençler Kız / Erkek Basketbol B Yarı Final Müsabakaları açılış seremonisi öncesinde sporcularımız İdlib bölgesinde hain saldırı sonucu Şehit düşen #KahramanMehmetcik’lerimizi unutmadı ve pankart açarak saygı ile andı.

  Haberi Oku

  BAŞARILI ANTRENÖRLER TEŞEKKÜR BELGESİYLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen 2019 – 2020 sezonu değerlendirme ve planlama toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve Gençlik Merkezleri Müdürlerin katılımıyla yapıldı.

  Haberi Oku

  EMEKLİYE AYRILAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çeşitli birimlerinde uzun yıllar görev yaparak emekliye ayrılan personellerden Ahmet Ferit Gürsoy, Ahmet Ferit Gökyaprak, Hasan Doğan, Abuzer Sayıner, Mehmet Uçar’a KYK Konferans Salonunda düzenlenen törenle İl Müdürü Fikret Keleş tarafından Teşekkür Belgesi ve Plaket takdim edildi.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİNDE BÖLGE BİRİNCİSİ OLDUK

  Diyarbakır'da 22-23 Şubat tarihleri arasında yapılan Anadolu Yıldızları Ligi (ANALİG) Masa Tenisi Bölge müsabakalarında Adıyaman Erkekler kategorisinde takım halinde Bölge Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  CİMNASTİK GRUP ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2020 yılı faaliyet programında yer alan, Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Grup müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  ŞUBAT AYINDA İLİMİZDE İKİ BÜYÜK SPOR ORGANİZASYONU YAPILACAK

  Adıyaman 20 – 23 Şubat tarihleri arasında Hentbol ve Cimnastik Grup müsabakalarına ev sahipliği yapacak.

  Haberi Oku

  ESKRİMCİ KARDEŞLER ŞAMPİYONLUĞA DOYMUYOR

  Avrupa Yıldızlar Circuit Turnuvası'nın 14 yaş altı flöre kategorisinde mücadele eden milli eskrim sporcumuz, bir bronz madalya kazandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER