ESKRİMDE KIZIMIZ TÜRKİYE 2.Sİ OLDU

  Konya ilinde 16-17 Kasım tarihleri arasında 17 ilinden 400 sporcunun katılımıyla gerçekleşen “Gençler ve Büyükler Eskrim Epe Türkiye Şampiyonası” müsabakalarına katılan Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Merve Ersoy Büyük Kadınlar Epe’ kategorisinde Türkiye ikincisi oldu.

  Haberi Oku

  SPORLA GEÇEN BİR TATİL DİLİYORUZ

  2019-2020 Eğitim Öğretim yılının birinci dönem ara tatilinde öğrencilerimize spor dolu keyifli bir tatil diliyoruz.

  Haberi Oku

  ESKRİM FEDERASYONUNDAN ADIYAMAN’A TEŞEKKÜR

  Adıyaman’ın ev sahipliği ile 26 – 27 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Göbeklitepe Yıldızlar Türkiye Eskrim Şampiyonasında iki gün boyunca Türkiye’nin 23 ilinden 472 sporcu 120 idareci/antrenör, 22 hakem ve aileleri olmak üzere toplam bin 200 kişinin katılımıyla mücadeleye ev sahipliği yapan Adıyaman’a Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Murat Atalı teşekkür etti.

  Haberi Oku

  GENÇLER "DAHA YEŞİL BİR TÜRKİYE" İÇİN FİDAN DİKTİ

  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gelecek nesillere "Daha yeşil bir Türkiye" bırakmak için başlatılan "Geleceğe Nefes” Seferberliğinde Adıyaman’da el ele, gönül gönüle ağaç dikim töreni gerçekleşti.

  Haberi Oku

  FEDERASYON İL TEMSİLCİLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, tüm branşların federasyonlarına bağlı il temsilcileri ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  "ATATÜRK STADYUMUNDA BAKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI"

  Adıyaman Atatürk Stadında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından dönemsel olarak bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLAR MADALYALARINI ALDI

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan “Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışmaları” 18 sporcunun katılımıyla Yeni Mahalle Havali Silahlar Dijital atış poligonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  CUMHURİYET KUPASI MAÇINDA DOSTLUK KAZANDI

  Adalet Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında tutuklu ve hükümlüler ile denetimli serbestlik yükümlülerine yönelik eğitsel, sosyal, kültürel, sportif faaliyetler düzenlenmesini içeren iş birliği protokolü ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yıldönümü etkinlikleri kapsamında “Cumhuriyet Kupası Dostluk Maçı” düzenlendi.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCULARIMIZ CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA

  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96’ncı yıldönümü dolayısıyla Adıyaman Valisi Aykut Pekmez ve eşi Yeşim Pekmez’in ev sahipliğinde Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen Cumhuriyet Resepsiyonuna Adıyamanlı Milli Sporcularda katıldı.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZ CUMHURİYET İÇİN KOŞTULAR

  Adıyaman’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Koşusu düzenlendi.

  Haberi Oku

  KILICINA GÜVENEN MADALYASINI ALDI

  Adıyaman Yeni Mahalle Spor Salonunda başlayan ve iki gün süren Türkiye Eskrim Şampiyonasında derece yaprak madalyalarını alan sporcular büyük bir mutluluk yaşadı.

  Haberi Oku

  ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ADIYAMAN’DA

  Adıyaman’da 22 ilden 54 kulüpten 120 bayan olmak üzere toplam 543 sporcu antrenör ve idarecinin katılımıyla, 26 – 27 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Yıldızlar Epe & Flöre & Kılıç Göbeklitepe Eskrim Türkiye Şampiyonasında Kılıç Ustaları hünerlerini sergileyecek.

  Haberi Oku

  MUAYTHAİ DÜNYA ŞAMPİYONU ADIYAMAN’DAN

  Antalya’da 28 Eylül 06 Ekim tarihlerinde yapılan Dünya Çocuklar Gençler Muaythai Şampiyonasında Üst Genç Bayanlar kategorisinde Ceren Aras 71 kg’da Dünya Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  ORYANTRİNG ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlülüğü ve Türkiye Oryantring Federasyonu Başkanlığı tarafından 2019 yılı faaliyet programında yer alan Oryantring Aday Hakem Kursu 26 – 27 Ekim tarihlerinde Gençlik Merkezi Salonunda yapılacaktır.

  Haberi Oku

  AMATÖR FUTBOL SPOR KULÜP BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

  Adıyaman’da 1. Amatör kümede mücadele eden 20 takım ve 2. Amatör kümede mücadele eden 30 Amatör Spor Kulübün Başkanları Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

  Haberi Oku

  MİNİK YÜZÜCÜLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAK

  Mersin ilinde 19-20 Ekim tarihinde yapılan 11-12 Yaş Yüzme Ulusal Gelişim Projesi Bölge Müsabakasına katılan sporcularımız Yüzme Federasyonun belirlemiş olduğu baraj kotasını geçerek 5-8 Aralık Ankara’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılma hakkı elde etmiştir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER