ADIYAMAN'DA SPOR ARTIK BELDE VE KÖYLERDE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı aracılığıyla belde ve köylerimize 24 adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahalarının yapımı ile ilgili protokol imzaları atıldı, hayırlı olsun.

  Haberi Oku

  MAHALLE LİGİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında Adıyaman merkez Mahalle Muhtarı ile “Mahalle Ligleri Projesi” hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  DEMİR YUMRUKLARDAN 1 ALTIN 1 BRONZ MADALYA

  Şanlıurfa yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Sporcularımızdan 60 kg da İrem Akman Kick Light branşında Türkiye şampiyonu olurken 51 kğ Genç erkekler Full Contact braşında Bünyamin Kuştepe Türkiye 3. oldu.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanı Osman Gümüş’ün katılımlarıyla 2022 -2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Değerlendirme toplantısı Adıyaman’da yapıldı.

  Haberi Oku

  DART SPORUNA ÇOCUKLARIN İLGİSİ ARTIYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Yeni Mahalle Dart Antrenman Salonunda kurs gören sporcuların antrenmanlarını ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

  Haberi Oku

  KIZILİN KÖYÜNÜN KIZLARI KÜREK SPORCUSU OLMAYA KARAR VERDİ

  Besni ilçesindeki Kızılin köyünde Adıyaman Valiliği, Türkiye Kürek Federasyonu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Türkiye’nin ilk Kürek Maratonu “Commagene Rowing Marathon” yarışlarına izleyen köylü kızlar kürek sporcusu olmaya karar verdi.

  Haberi Oku

  155 SPORCUNUN KATILDIĞI SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Birinciliği yarışmaları 155 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  İLKOKULLARDA SPOR DALI EĞİTİMİ PROTOKOLÜ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan "İlkokullarda Spor Dalı Eğitimi Protokolü" kapsamında Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde hayata geçirilen projeyle anaokulundan itibaren temel hareket eğitimleri verilen çocuklar arasında yetenekliler keşfediliyor.

  Haberi Oku

  ADIYAMAN TÜRKİYE'NİN İLK KÜREK MARATONUNA HAZIR

  Adıyaman Valiliği, Türkiye Kürek Federasyonu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Türkiye’nin ilk Kürek Maratonu “Commagene Rowing Marathon” Adıyaman ev sahipliğinde Besni ilçesindeki Kızılın köyünden başlayarak, Damlıca köyüne kadar olan mesafede Atatürk Baraj Gölü'nde gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  GÖNÜLLÜ GENÇLERLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

  Gençlik Merkezleri 2022 - 2023 yılı değerlendirme, İstişare ve planlama toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Fikret Keleş başkanlığında Hizmet Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, Yurt Müdürleri, Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençlik Liderin katılımıyla yapıldı.

  Haberi Oku

  ADIYAMAN’A YENİ GELEN ÖĞRENCİLER KENTİN TARİHİ VE KÜLTÜREL GÜZELLİKLERİNİ ÖĞRENİYOR

  Gençlik Spor Bakanlığı, Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı kız ve erkek yurtlarına bu yıl ilk kez kayıt yaptıran üniversite öğrencilerine yönelik, “Gelin Tanış Olalım Uyum Programı" çerçevesinde Şehir Gezisi etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  ESKRİM EPE ŞAMPİYONLARI MADALYALARINI ALDI

  Adıyaman Yeni Mahalle Spor Salonunda başlayan ve iki gün süren U10-U12-U14 Bölgesel Epe Açık Eskrim Turnuvasında madalya alan sporcular büyük bir mutluluk yaşadı.

  Haberi Oku

  İŞKUR TYP KURA SONUÇ LİSTESİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından TYP Kapsamında alınacak personele yönelik 22.09.2022 tarihli kura sonucu yayınlandı.

  Haberi Oku

  YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, okulların açılması ve yeni eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İl Müdürü Keleş mesajında şu ifadelere yer verdi:

  Haberi Oku

  MUAYTHAİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 9 MADALYA KAZANDIK

  Kütahya’da 26 – 31 Ağustos tarihleri arasında yapılan Dumlupınar Meydan Muharebesi Zaferi 100.Yılı Minik Yıldızlar Muaythai Türkiye Şampiyonasına Adıyaman’dan katılan sporcularımız 2 Altın, 3 Gümüş ve 4 Bronz madalya elde etti.

  Haberi Oku

  DEVLER ADIYAMAN’DA ŞAMPİYONLUK İÇİN KÜREK ÇEKECEK

  Adıyaman Valiliği, Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Belediyesi katkılarıyla Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Gölbaşı Gölü'nde gerçekleştirilecek olan Sanmar Denizcilik Gençler Türkiye Kürek Şampiyonasında Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray başta olmak üzere Türkiye’nin devleri arasında yer alan toplam 17 takım şampiyonluk için kürek çekecek.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER