HABERARŞİVİ
 • 23

  OCAK

  ÖĞRENCİLERİN YENİ GÖZDESİ "FLOOR CURLİNG"

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Antrenörler için Eğitmen Eğitimi” Projesi sona erdi.

 • 21

  OCAK

  KANO FEDERASYONU BAŞKANI KABAKÇI ADIYAMAN’DA

  Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Genel Sekreter Emrah Beşe ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleşi makamında ziyaret etti.

 • 17

  OCAK

  ŞAMPİYON HENTBOLCULAR MADALYALARINI ALDI

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı okul sporları Yıldızlar Kız -Erkek Hentbol il birinciliği müsabakaları Gölbaşı İlçe Spor Salonu ve Yeni Mahalle Spor Salonunda oynanan final maçlarıyla sona erdi.

 • 10

  OCAK

  HEDEFİ 12’DEN VURAN TAKIMLAR VE SPORCULAR ŞAMPİYON OLDU

  Adıyaman Okullar Arası Dart İl Birinciliği Müsabakaları Yıldızlar ve Gençler kategorisinde kız ve erkek olmak üzere 120 okul takımından 480 sporcunun katılımı ile sona erdi.

 • 10

  OCAK

  “ÜRETEN GENÇLİK ÜRETEN GELECEK”

  Adıyaman Gençlik Merkezi Akademilerinden Güzel Sanatlar Atölyesinde yer alan Dekoratif El Sanatları Eğitimi çerçevesinde eğitmen ve üyelerin ortaya çıkardığı ürünler Gençlik Merkezi Müdürü Ayhan Tekin ve Gençlik liderleri tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keles’e takdim edildi.

 • 9

  OCAK

  10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 6

  OCAK

  VEFAKÂR GENÇLİK ŞÜHEDANIN İZİNDE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Sarıkamış harekâtının 104. yılı etkinlikleri kapsamında Adıyaman’da da çok sayıda vatandaş “TÜRKİYE ŞEHİTLERİYLE YÜRÜYOR, VEFAKÂR GENÇLİK FEDAKÂR ECDADINI UNUTMAYACAK” sloganıyla düzenlenen yürüyüşe katılarak Sarıkamış Şehitlerini andı.

 • 4

  OCAK

  BOCCE’DE BRONZ MADALYA ADIYAMAN’IN

  Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanlığının 2018 – 2019 faaliyet programı kapsamında 27 - 30 Aralık tarihleri arasında Ankara - Kahramankazan'da yapılan Türkiye Bocce (Raffa) Şampiyonasına katılan ilimiz sporcusu Deniz Akel Genç Erkekler kategorisinde Türkiye 3.sü oldu.

 • 3

  OCAK

  DAĞCILARIMIZ ZİRVEDE

  Dağcılık Federasyonu Adıyaman İl Temsilcisi Mehmet Küçükkelepçe ve Adıyaman Aydost Dağcılık Kulübü Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, eksi 22 derece kar ve tipinin hâkim olduğu Dünyanın 8. Harikası Nemrut Dağının 2206 metrelik zirvesine tırmandı.

 • 3

  OCAK

  MADDE BAĞIMLIĞINDAN SPOR YAPARAK KURTULABİLİRİZ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Yeşilay Adıyaman Şubesi Başkanlığı uzmanları tarafından görev yapan 40 antrenöre ve Sporculara Madde Bağımlığı ile Teknoloji Bağımlılığı ve Sigaranın Zararları” konulu Seminer verildi.

 • 2

  OCAK

  HENTBOLDA ŞAMPİYON KIZLAR KUPAYI ALDI

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 24 Aralık da başlayan Okullar Arası Genç Kızlar Hentbol il birinciliği müsabakaları Yeni Mahalle Spor Salonunda final maçlarıyla sona erdi.

 • 31

  ARALIK

  ADIYAMANLI ESKRİMCİLER MADALYALARI KAPTI

  İstanbul ilinde 29 – 30 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen ve 212 sporcunun mücadele ettiği Gençler Eskrim Türkiye Şampiyonasında ilimiz Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Merve Ersoy Türkiye ikincisi olurken, Erkekler kategorisinde Umut Çalkayış Türkiye 3.sü oldu.

 • 31

  ARALIK

  İL MÜDÜRÜMÜZ FİKRET KELEŞ’İN YENİ YIL MESAJI

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, yayımladığı yeni yıl mesajında yaşadığı topluma, insanlığa değer katan, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi bir gençlik yetiştirmek hedefiyle yürüttüğümüz çalışmalarımıza, yeni yılda da aynı heyecanla devam edeceğiz.

 • 28

  ARALIK

  SPORCULARIMIZ SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gündüzlü Spor Eğitim Merkezinde Eskrim ve Güreş branşında eğitim gören 42 sporcu sağlık kontrolünden geçirildi.

 • 25

  ARALIK

  KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığının faaliyet programında yer alan Adıyaman Küçükler Yaş Grupları Satranç turnuvası 22-23 Aralık tarihleri arasında yapıldı.