HABERARŞİVİ
 • 19

  EYLÜL

  GAZİLERİ UNUTMADIK

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş beraberinde Jandarma Astsubay Üstçavuş Ahmet Çakır ve Ar-ge ve Projelerden sorumlu Şube Müdürü Zeynel Abidin Şenlik ile birlikte

 • 19

  EYLÜL

  MASA TENİSİNDE ADIYAMAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

  Ankara Altındağ Spor Salonunda 14 -16 Eylül tarihinde düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Masa Tenisi Şampiyonasında ilimizi temsilen

 • 10

  EYLÜL

  KILIÇ USTASI KIZLAR MADALYALARI ALDI

  Konya ilinde 8 – 9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen ve 196 sporcunun mücadele ettiği Büyükler Eskrim Epe Açık turnuvasında Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Nisanur Özkalaycı 2. ve Ayşe Miraç Gici 3. oldu.

 • 4

  EYLÜL

  BİSİKLET SPORCULARIMIZ MADALYALARI ALDI

  Nevşehir Uçhisar’da 31 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında da yapılan ve 3 etaptan oluşan Kapadokya Stage Race Bisiklet yarışlarına Adıyaman'dan 4 sporcu katıldı.

 • 31

  AĞUSTOS

  AVM’DE SATRANÇ MÜSABAKASI

  Adıyaman Park AVM de düzenlenen ve yoğun bir ilgi gören satranç turnuvası sona erdi.

 • 20

  AĞUSTOS

  KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • 16

  AĞUSTOS

  FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ ADIYAMAN’DA ESNAFI ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde hayata geçirilen “FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında gençlerle buluşmak üzere Adıyaman’a gelen ünlü futbolcularından Ali Gültiken, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı ve Ergün Penbe katıldıkları programların ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile birlikte şehir merkezinde yürüyerek dolaştı.

 • 16

  AĞUSTOS

  FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ ADIYAMANLI GENÇLERLE MAÇ YAPTI

  Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde hayata geçirilen “FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında gençlerle buluşmak üzere Adıyaman’a gelen 90’lı yılların ünlü futbolcularından Ali Gültiken, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı ve Ergün Penbe TPAO Tesislerindeki sahada geçlerle maç yaptı.

 • 15

  AĞUSTOS

  FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ ADIYAMAN’DA

  Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde hayata geçirilen “FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında gençlerle buluşmak üzere Adıyaman’a gelen 90’lı yılların ünlü futbolcularından

 • 15

  AĞUSTOS

  FUTBOLUN EFSANELERİ ADIYAMAN’DA GENÇLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın hayata geçirdiği "Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor" projesiyle Türk futbolunun efsane isimleri, Adıyaman'da gençlerle buluştu.

 • 14

  AĞUSTOS

  ADIYAMANLI KÜREKÇİLER MADALYALARI KAPTI

  Sapanca'da yapılan Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası'nda mücadele eden Adıyaman Kürek Takımı, Erkekler kategorisinde Türkiye 2. Si Kızlarda ise Türkiye 3. Sü oldu.

 • 13

  AĞUSTOS

  FUTBOLUN EFSANELERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiği ve gençler arasında büyük ilgi gören “Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor” projesi, bu yıl da devam ediyor.

 • 10

  AĞUSTOS

  SPORCULARIMIZ KUŞAK GÜREŞİ’NDE TÜRKİYE 2. Sİ VE 3. SÜ OLDU

  Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonunun organize ettiği Kuşak Güreşi Türkiye Şampiyonasında Adıyamanlı sporculardan 81 kg da Muhammed Dağdeviren Türkiye 2. cisi olurken, Fidan Türkmen 48 kg da Türkiye 3.cüsü oldu.

 • 7

  AĞUSTOS

  ADIYAMAN 2.KADEME ESKRİM ANTRENÖRLÜK KURSU

  28 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda Eskrim 2. Kademe Antrenörlük kursu açılacaktır.

 • 4

  AĞUSTOS

  SPORDER’DEN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  Geçen sezon 2.lige yükselen ilimiz Spor Kulüplerinden Adıyaman Sporder Spor Kulübü Başkanı Mesut Karayılan ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş'i ziyaret ederek