GENÇLER FİDAN DİKME ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan GSB öğrencileri tarafından 600 adet fidan toprakla buluşturuldu.

  Haberi Oku

  ANNELERİ BOWLİNG TURNUVASINDA BİR ARAYA GETİRDİK

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Koordinatörlüğünde TBBDF Adıyaman İl Temsilciliği ve Adıyaman Park AVM işbirliği ile “Anneler Günü (Kadınlar) Bowling İl Birinciliği” yarışmaları düzenlendi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİLERİ SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından 20 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilen Bakanlık Eğitim Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlar doğrultusunda Adıyaman başta olmak üzere Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Denizli, İzmir, Kırıkkale ve Kocaeli dahil toplam 9 ilde görev yapacak olan eğitim görevlileri ile sözleşme imzalandı.

  Haberi Oku

  YÜZME ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 13 - 15 Mayıs tarihleri arasında Yüzme Aday Hakemlik kursu açılacak.

  Haberi Oku

  YÜZMEDE 76 MADALYA ALARAK TÜRKİYE FİNALİNE YÜKSELDİK

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Sporcuları Van ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Yarı Final Yarışmalarında 23 tane birincilik madalyası, 23 tane ikincilik madalyası, 30 tane üçüncülük madalyası olmak üzere toplamda 76 madalya alarak Türkiye Finallerinde mücadele etmeye hak kazandı.

  Haberi Oku

  ADIYAMAN KÜREK SPORLARI MERKEZİ OLMAYA HAZIRLANIYOR

  Atatürk baraj gölünün çevrelediği ve üç tarafı sularla çevrili Adıyaman’ın Besni ve Kahta ilçesi ile Merkez Gazihandede Su Sporları Merkezi Kürek Federasyonu tarafından gerçekleştirilecek olan büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

  Haberi Oku

  ATICILIKTA 1 ALTIN 1 GÜMÜŞ MADALYA KAZANDIK

  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Mersin'in Erdemli ilçesinde gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası yarışmasında Yıldız Erkekler kategorisinde yat atışlarında yarışan sporcumuz Ahmet Muhammed Tekdal altın madalya alırken, aynı kategoride yarışan Osman Buran ise Türkiye ikincisi olarak Gümüş madalya kazanmıştır.

  Haberi Oku

  TARİHİ VE SPOR TURİZMİNİN BAŞKENTİNDE TURİZM HAFTASI KUTLAMALARI

  Kommagene Uygarlığı’nın beş büyük kentinden birisi olan 2 bin yıllık Perre Antik Kenti’nde Adıyaman Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa olarak düzenlediği Turizm Haftası etkinlikleri çeşitli sportif aktivitelerle kutlanıyor.

  Haberi Oku

  BALKAN ŞAMPİYONASINDA 2 MADALYA!

  Yunanistan’ın başkenti Atina yakınlarındaki Glyfada’da yapılan Balkan Yürüyüş Şampiyonasına katılan Adıyaman bu yıl iki bronz madalya kazanarak tarihi bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  GENÇLER BİLGİ VE BECERİLERİNİ YARIŞARAK SERGİLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen ve gençlerin Türk Müziği, Şiir Okuma, Tiyatro ve Bilgi Yarışmalarında yeteneklerini sergileme fırsatı bulduğu Kültür ve Sanat Yarışmaları adı altında düzenlediği aktivitelerin Adıyaman il elemeleri Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen yarışmalar ile tamamlandı.

  Haberi Oku

  BİLEĞİNİN HAKKIYLA MADALYASINI ALIP MİLLİ TAKIMA GİRDİ

  Eskişehir ilinde 21 - 25 Mart tarihleri arasında yapılan Türkiye Şener Arslan Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasına ve Milli Takım Seçmelerine katılan Adıyaman Gençlik Spor Kulübü Sporcularından Medine Kılıç Türkiye 3. olurken İdil Cemre Gönder ise Türkiye 4. oldu.

  Haberi Oku

  HAMZA ÇİVİ HALK OYUNLARI YARIŞMALARI GÖRSEL BİR ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ

  Kulüpler Arası Hamza Çivi Halk Oyunları yarışmaları Yıldızlar, Gençler ve Büyükler düzenlemesiz ve düzenlemeli kategorilerinde toplam 8 kulüp, 11 takım ve 258 sporcu muhteşem sahne gösterileriyle şampiyonluk için bütün hünerlerini sergiledi.

  Haberi Oku

  YÜZMEDE 72 MADALYA İLE BÜYÜK BAŞARI

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup Yarışlarında dereceye giren Adıyaman Gençlik Spor Kulübü yüzme sporcularını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  18 İLİN KARATECİLERİ ADIYAMAN’DA MÜCADELE ETTİ

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğini yaptığı ve 2 gün süren Okullararası Küçükler ve Yıldızlar Karate Grup yarışmaları Cumhuriyet Spor Salonunda 400 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  EN HIZLI YÜRÜYEN POSTACILAR BELLİ OLDU

  Balkan ülkelerinde yapılması planlanan postacılar yürüyüş yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan kadın ve erkek postacılar, Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Adıyaman PTT Baş Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen yarışmada birbiriyle kıyasıya mücadele etti.

  Haberi Oku

  MİNİK KALPLER, KEYİFLİ GÜLÜŞLER… SPORUN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ İLE HEP BİRLİKTE GÜZELİZ!

  Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü nedeniyle Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından çeşitli etkinliklerle kutlandı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER