GENÇ OFİS İÇİN İMZALAR ATILDI

  Genç Ofis Protokolü, Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ve Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ayhan Tekin’in katılımı ile imzalandı.

  Haberi Oku

  KORTLARIN ŞAMPİYONU YİNE ADIYAMAN

  Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Malatya’da düzenlenen Büyükler Hafta Sonu Tenis Turnuvasında Büyük Kadınlar kategorisinde Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Ecem Yaren Kılınç turnuva şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  SPORCULARA YÖNELİK FİZYOTERAPİ UYGULAMALARI BAŞLANDI

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, kurumumuzda antrenör ve sporculara yönelik kinesiotoping (batlama), elektroterapi (kas kuvetlendirmesi), kuru iğneleneme uygulamalarının uzman kişiler tarafından yapılmaya başlandığını söyledi.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON TENİSÇİLER BELLİ OLDU

  Adıyaman'da 5 – 11 Ekim tarihleri arasında düzenlenen #AmatorSporHaftasi etkinlikleri kapsamında tenis müsabakaları düzenlendi.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızca yürütülen ve en az 1 milyon kişinin yüzme öğrenmesi hedeflenen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesine Adıyaman'da ilgi devam ediyor.

  Haberi Oku

  TARİHİ MEKÂNDA CİMNASTİK GÜNÜ KUTLAMALARI

  Milli sporcular İbrahim Çolak ve Ahmet Önderin kazandığı tarihi başarılar ile ilan edilen 2019 yılı Ekim ayı Cimnastik Haftası ve Türkiye Cimnastik Günü Adıyaman’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLİ AYDIN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, ve beraberindeki heyet ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş'i ziyaret ederek spor faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLUK YOLUNDA TESİSLERİMİZ İLE TAKIMIMIZIN YANINDAYIZ

  Türkiye Futbol Federasyonu Misli.com 3. Lig 4 Grupta mücadele eden takımımız Adıyaman 1954 Spor Kulübüne şampiyonluk yolunda İl Müdürlüğümüzün desteği sürüyor.

  Haberi Oku

  ATATÜRK STADI YENİ SEZONA HAZIR

  Adıyaman’da 2019 – 2020 futbol sezonu öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Stadyumunda gerekli bakım, onarım ve boyama çalışmaları sonrasında tüm eksikler tamamlandı.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ADIYAMAN’DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İLE KUTLANIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilde 23-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Avrupa Spor Haftası, Sümerveler Atletizm Pistinde düzenlenen açılış töreni ile start aldı.

  Haberi Oku

  BİSİKLET SPORCULARIMIZ MALATYA’DA

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bisiklet takımı sporcuları haftalık uzun yol parkuru tırmanış ve yokuş antrenmanı kapsamında Malatya’dan verilen start ile Bürücek Yaylasına pedallayarak gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ADIYAMAN’DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER İLE KUTLANACAK...

  81 ilde 23-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan “Avrupa Spor Haftası” etkinlikleri öncesi planlama toplantısı İl Müdürümüz Fikret Keleş başkanlığında Spor Hizmetleri Müdürü Zeynal Abidin Deneri, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ayhan Tekin ve Antrenörlerin katımlıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SPORDA HES KODU UYGULAMASI

  Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında Adıyaman İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile bugünden itibaren HES Kodu Uygulaması Adıyaman’da uygulanmaya başlandı.

  Haberi Oku

  TENİSTE ŞAMPİYONLAR ADIYAMAN'DAN

  Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Şampiyon tenis sporcularla tek tek sohbet ederek, elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik etti.

  Haberi Oku

  “BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE FARKINDALIK EĞİTİMLERİ” BAŞLIYOR

  Gençlik Spor Bakanlığı tarafından tüm Türkiye’de uygulanacak olan “Bağımlılıklarla Mücadele Farkındalık Eğitimleri” projesi kapsamında Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki farklı birimlerde çalışan personel ve idarecilere eğitimler verilecek.

  Haberi Oku

  KIZLAR TENİSTE MADALYALARI KAPTI

  Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Batmanda düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonasında bayanlar kategorisinde Adıyaman Tenis Dağcılık ve Spor Kulübü şampiyonluğa ulaştı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER