ADIYAMAN'DA 2.KADEME DART ANTRENÖR KURSU YAPILACAK

11.03.2020
Adıyaman'da 06 - 18 Nisan 2020 tarihleri arasında 2.Kademe Dart Antrenör Kursu yeterli ön başvuru olması halinde açılacaktır.

Dart 2. Kademe Antrenör Kursuna katılacak olanların 13 Mart 2020 mesai bitimine kadar e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası'na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup, 13 Mart 2020 mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır. 

Kursa katılacakların 06 Nisan 2020 Pazartesi günü Saat:17.00'da Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü içerisindeki Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım evraklarını tamamlanmış şekilde getirip Kurs Sorumlusuna teslim etmeleri gerekmektedir.


Kursa katılım şartları:

2. kademe kursa katılacak adaylar;
- 600 TL kurs katılım payını kurs başlangıcından önce e-devlet'ten alınan referans numarası ile Halkbank'a giderek yatırmış olmalıdır
- 200TL olan Diploma ve Kart ücretini kurs bitimine kadar TBBDF gelirler hesabına yatırmış olmalıdır
- 1.Kademe Antrenör Diplamasının düzenlenme tarihi, Kursun başlangıç tarihi itibariyle en az 1 yıl önce olmak zorundadır.
- Son 1 yıl içerisinde, 2. kademe ve daha üst bir kademe antrenör nezaretinde çalıştığını belgelemelidir
(Kulüp yazısı, il müdürlüğü veya federasyondan alınacak yazıda hangi antrenör nezaretinde çalıştığını belgeleyecektir)
- Her antrenörün çalıştırdığı en az 5 lisanslı sporcusu olmalıdır (Antrenörler sporcularına ait lisans fotokopilerini dosyalarına eklemelidir).
- Son 5 yılda 2. kademe ve daha üst kademe antrenör kursunu başarıyla tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır.  Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.
- Dart branşında son yılda yapılan antrenör gelişim seminerlerinden bir tanesine katılmış olmalıdır
- Kurs evrakının tamamını kurs başlangıcında teslim etmelidir
- En az lise ve dengi okul mezunu olmalıdır.İrtibat: Zeynel Abidin ŞENLİK - 0505 680 97 17