YÜZME GRUP MÜSABAKALARI ADIYAMAN’DA YAPILACAK

İlimizde düzenli olarak faaliyetlerin dışında bir çok ilden yüzlerce sporcunun katılımı ile farklı branşlarda bölgesel ve ulusal spor faaliyetlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz.

3 MAYIS 2017 / Haber ve Fotoğraf : Cahit MEMİ
Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının faaliyet programında yer alan Okullararası Yüzme Yıldızlar (Kız- Erkek) Grup Müsabakaları 05-07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Adıyaman 100.Yıl Kapalı Yüzme Havuzunda yapılacaktır.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 14 ilden kız erkek takımları olmak üzere 26 takımdan sporcu, idareci, antrenör ve hakem olmak üzere 500 kişinin katılacağı büyük organizasyon için hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Keleş“İlimizde düzenli olarak faaliyetlerin dışında bir çok ilden yüzlerce sporcunun katılımı ile farklı branşlarda bölgesel ve ulusal spor faaliyetlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Ne mutlu bize ki, gençlerimiz tüm branşlarda spor faaliyetlerini başarı ile sürdürürken önemli dereceler elde eden Milli Sporcu sayımız da her geçen gün artıyor. Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Okullararası Yüzme Yıldızlar (Kız- Erkek) Grup Müsabakaları sonunda derece elde eden kız ve erkek takımları İzmir ilinde 28-29 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye Birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazanacaktır. Ben yüzme sporuna ilgi duyan tüm halkımızı, gençlerimizi ve basın mensubu arkadaşlarımızı bu büyük organizasyona şimdiden davet ediyorum” dedi.