JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI ADIYAMAN’DA YAPILACAK

25-26 şubat 2017 tarihlerinde 14 ilden yaklaşık 320 sporcu, idareci, antrenör ve hakemin katılımıyla Adıyaman Yeni Mahalle Kapalı spor Salonunda yapılacak.

24 ŞUBAT 2017 / Haber ve Fotograf : Cahit MEMİ
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final Kız-Erkek Müsabakaları 25-26 şubat 2017 tarihlerinde 14 ilden yaklaşık 320 sporcu, idareci, antrenör ve hakemin katılımıyla Adıyaman Yeni Mahalle Kapalı spor Salonunda yapılacak.

“Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final Kız-Erkek Müsabakaları” için Adıyaman’a gelen sporculara ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Müdürü Bağcı:”Centilmenlik ruhu içerisinde gerçekleşeceğine inandığım müsabakalar boyunca ilimizde maç sonrasında güzel ilimizi gezebilme imkanı bulduğunuzda kentimizin misafirperver insanlarını da tanıma fırsatı bulacaksınız. Dostluk ve kardeşliğin hakim olduğu Adıyaman’da kaldığınız süre içerisinde keyifli bir zaman geçirmenizi diliyorum. Burada yapılacak olan maçlarda mücadele edecek olan takımlarımıza ve tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

İl Müdürü Bağcı, “Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final Kız-Erkek Müsabakaları” 25-26 şubat tarihleri arasında Erkeklerde, Şanlıurfa, Siirt, Batman, Gaziantep, Mardin, Kilis, Malatya, Elazığ, Van, Iğdır, Bitlis ve Tunceli illerinden, Kızlarda ise Siirt, Gaziantep, Batman, Şırnak, Kilis, Mardin, Bitlis, Elazığ, Malatya, Tunceli, Muş ve Van ili olmak üzere toplam 14 ilden yaklaşık 320 sporcu, idareci, antrenör ve hakemin katılımıyla Yenimahalle Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirileceğini belirterek, tüm Judo severleri ve basın mensuplarını müsabakaları izlemeye davet etti.