FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ ADIYAMAN’DA ESNAFI ZİYARET ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde hayata geçirilen “FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında gençlerle buluşmak üzere Adıyaman’a gelen ünlü futbolcularından Ali Gültiken, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı ve Ergün Penbe katıldıkları programların ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile birlikte şehir merkezinde yürüyerek dolaştı.

16 AĞUSTOS 2018 / Haber ve Fotoğraf : Cahit MEMİ
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde hayata geçirilen “FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında gençlerle buluşmak üzere Adıyaman’a gelen ünlü futbolcularından Ali Gültiken, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı ve Ergün Penbe katıldıkları programların ardından Gençlik  ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile birlikte şehir merkezinde yürüyerek dolaştı. Esnafı ziyaret eden efsane futbolculara gösterilen yoğun ilgi hayranlarının hatıra fotoğrafı çektirmek için bekledikleri o anların ardından bol sohbetli bir gün renkli görüntülere sahne oldu.

Spor Malzemesi satan işyerindeki sohbetin ardından, Adıyaman tatlısı yiyerek gerçekleştirdikleri kısa bir turu sırasında işitme engelli sporcular ve Spor-Der yönetimi ile hep birlikte çay içmeyi de ihmal etmedi.

Efsane futbolcular daha sonra Adıyaman’ın geçmişte büyük başarılara imza atmış sporcularından oluşan Masterleriyle birlikte kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Masterler burada Efsane Futbolculara forma hediye etti.