SPORDER’DEN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Geçen sezon 2.lige yükselen ilimiz Spor Kulüplerinden Adıyaman Sporder Spor Kulübü Başkanı Mesut Karayılan ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş'i ziyaret ederek

4 AĞUSTOS 2018 / Haber ve Fotoğraf : Cahit MEMİ
Geçen sezon 2.lige yükselen ilimiz Spor Kulüplerinden Adıyaman Sporder Spor Kulübü Başkanı Mesut Karayılan ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş'i ziyaret ederek 2.lige çıkma yolunda verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş Diyarbakır ilinde yapılan bölgesel lig voleybol final müsabakalarına katılan Adıyaman Sporder bayan voleybol takimi bir ilke imza atarak namaglûp olarak 2.lige çıkmayı başardı.

Keleş ilimize bir ilki yaşatan Sporder voleybol takımı gelecekte önemli başarılara imza atarak ilimiz en iyi şekilde temsil edeceğine inancım sonsuz. İlimizde bayanları spora teşvik anlamında bayan voleybol takımızın başarıları arttıkça desteğimizde artacaktır. Çünkü bayanların spordaki başarıları bizleri mutlu ediyor. Ben bayan voleybol takımımıza, antrenörüne ve idarecilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.