İL MÜDÜRÜMÜZ FİKRET KELEŞ’İN YENİ YIL MESAJI

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 2018 yılının sporda Adıyaman’ın kazanmaya devam ettiği ve bol madalyalı bir yıl olacağını belirtti.

30 ARALIK 2017 / Haber: Cahit MEMI
Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 2018 yılının sporda Adıyaman’ın kazanmaya devam ettiği ve bol madalyalı bir yıl olacağını belirtti.

Keleş, yayımladığı yeni yıl mesajında, geride bırakılan 2017 yılının, Adıyaman’da tüm branşlarda sportif faaliyetlerin, müsabakaların ve yarışmaların yanı sıra yeni yapılan tesislerle birlikte önemli başarıların elde edildiği bir yıl olduğunu ifade etti.

Keleş mesajında şunları kaydetti;
"Her şey gençler için ve herkes için spor diyerek var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Adıyaman Merkez ve ilçelerimizde spor yapan gençlerimiz, öğrencilerimiz, antrenörlerimiz ve halkımız için tüm tesislerimiz, idarecilerimiz ve personelimizle birlikte başarı dolu bir yılı geride bırakıyoruz. Bugüne kadar yapılanlarla, Adıyaman’ın spor’da kazandığı tüm başarılar hiç kuşkusuz 2018 yılında da artarak devam edecektir. Bizler için yeni yıl yeni hizmetler demektir. 2018 yılının spora başarılarla dolu güzel bir yıl olacağına inanıyorum.

Bu başarılarımızda emeği geçen tüm idari ve kurum personellerinin, antrenörlerimizin, gençlerimizin, sporcularımızın ve onlara her zaman destek olan aileleri ile birlikte ilimizde düzenlediğimiz tüm aktivite ve faaliyetlerin kamuoyuna duyurulmasında, tanıtımında her zaman yanımızda bizlere destek olan basınımızın güzide mensuplarının da yeni yılını kutluyor, 2018 yılının ülkemize, ilimize ve tüm sporseverlere sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum."