KUŞAK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINDA MADALYALARI TOPLADIK

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen Kuşak Güreşi Ümitler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Adıyamanlı sporcular Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret ederek mutluluklarını paylaştı.

19 EKİM 2017 / Haber ve Fotoğraf : Cahit MEMİ
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen Kuşak Güreşi Ümitler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Adıyamanlı sporcular Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i makamında ziyaret etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, sporcuların elde ettikleri başarıdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek şöyle konuştu:”Karabük ilinde Soğuksu Spor Salonu'nda yapılan Kuşak güreşi Türkiye Şampiyonasına 20 ilden 350 sporcu katılırken, Adıyamanlı sporculardan Furkan Doğan 73 kg Türkiye 2. si, A.Gazi Ertek 81 kg Türkiye 3. sü, Kadir kılıç 50 kg, Firdevs karabaş 57 kg, Abdurrahman Şimşek 66 kg, Abdulkadir Ceritoğlu ise +81 kg Türkiye 5.si olmuştur. Yeni spor dalı olmasına rağmen Kuşak Güreşi sporunda ilimizde çok başarılı sporcular yetiştirmeye başladık. Hatta bu sporcularımız katıldıkları her müsabakadan madalya ile dönüyor. Ben sporcularımızı tebrik ediyor, onları kısa bir zamanda yetiştiren antrenörlerimizi de kutluyorum.”

İl Müdürü Keleş, dereceye giren sporcularla bir sure sohbet ederek başarılı sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.